Kancelaria Prawna Tłuczek & Wspólnicy zajmuje się kompleksową prawną ochroną wizerunku osób publicznych i związanych z show-biznesem.

Zapewniamy ochronę tak w internecie (negatywne artykuły, komentarze niszczące wizerunek) jak i w prasie tradycyjnej. Dotychczas skutecznie reprezentowaliśmy osoby związane z show biznesem (modelki, aktorów, blogerów, sportowców, celebrytów) oraz osoby prawne w sporach sądowych o naruszenie dóbr osobistych przeciwko portalom internetowym, wydawcom tabloidów oraz osobom fizycznym.

Kancelaria dysponuje rozległym doświadczeniem w zakresie ochrony dóbr osobistych (m.in. wizerunku, prywatności, dobrego imienia i godności człowieka) zarówno w działaniach reklamowych, jak i niekomercyjnych. Opiniujemy pod względem prawnym komunikaty i kampanie informacyjne. Doradzamy wydawnictwom prasowym w redagowaniu tekstów bez ryzyka naruszenia dóbr osobistych oraz praw do wizerunku osób trzecich.

Jeżeli Państwa dobra osobiste są zagrożone lub zostały już naruszone i chcą Państwo, aby sprawca poniósł konsekwencje to Zespół Kancelarii jest do dyspozycji.